Cephe Kaplama

HİZMETLER   Cephe Kaplama

CEPHE KAPLAMA 

Yapılarda enerji tasarrufu için kullanılan çözümlerin başında gelen giydirme cephe sistemleri, binaların dış cephelerinin çeşitli yöntemlerle kaplanıp ev ve işyerlerinde ısı ve ses yalıtımı sağlar. Ev ortamını daha yaşanılır hale getirmenin yanında binalara estetik açıdan güzel bir görünüm kazandırmaktadır. Bunlara ek olarak binaların dış cephelerinin dış etkilere karşı koruyuculuğunu arttırarak binaların daha uzun ömürlü olmasını sağlamaktadır. 

Binanızın ömrünü uzatmak, değerini korumak ve sağlıklı ve konforlu bir yaşam alanına sahip olmak için dış cephe kaplama sistemlerinin gerekliliğine önem vermelisiniz.

Cephelere doğal ve modern bir görüntünün verilmesi cephe kaplama malzemelerinin tercihindeki en önemli etkenlerden biridir. Montaj sisteminde kolaylık sağlar, ürün bakım gerektirmez ve istenen renge boyanabilmektedir.

CEPHE KAPLAMA ÇEŞİTLERİ

Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte binaların estetik görünümleri ve  yalıtımları için birçok dış cephe kaplama çeşitleri üretilmiştir. Binaların dış cephelerine monte edilebilen kaplamalar hafif olmaları sebebiyle bina ya ek yük getirmeden uygulanabilmektedir.

Bozkurt Cam Balkon; giydirme cephe sistemleri sektöründe hızla yerini almıştır. Dış cephe kaplaması, iç cephe kaplaması , zemin döşeme kaplaması ve tavan kaplamalarında yoğun olarak kullanılmaktadır. Tamamen doğal malzemeler kullanılarak üretilen A1 sınıfı yanmaz fibercement cephe kaplama ürünleri sağlığa zararlı hiçbir madde içermez ve doğa dostudur. Fibercement levhalar, muhteviyatı gereği sudan ve nemden etkilenmezler.